לימוזינה לחתונה

לא רק בהוליווד

 

שחררו את החבר הטוב ביותר מתפקיד הנהג כך שיוכל לבלות אתכם את יום המיוחד והשכירו לימוזינה לחתונה יש אירועים שחוגגים פעמים ספורות בחיים. יום החתונה נחשב לאחד הימים האלה, לאחד הימים השמחים ביותר עבור רבים. בשנים האחרונות האירוע לא מצטמצם לטקס ולמסיבה בלבד כשרבים משקיעים לא מעט בדרכים שונות שיגרמו להם להתפנק ביום החתונה, על מנת לייצר כמה שיותר חוויות מרגשות וזיכרונות שיעלו חיוך. אחת הדרכים להתפנק ביום המיוחד היא לשכור לימוזינה לחתונה. 

 

למעשה, מדובר באחד המרכיבים הפופולריים והמבוקשים ביותר בסצנת החתונות בארץ. בעבר לימוזינה לחתונה היתה נחלת העשירים והמפורסמים בלבד. אך כיום העלויות התמתנו ויש לא מעט זוגות שמבקשים ליהנות מהזוהר המיוחס לכלי הרכב המנצנצים ליום אחד. 

 

השכרת לימוזינה לחתונה מאפשרת לחתן ולכלה להרגיש כמו בהוליווד. הם יכולים להגיע בקלות ממקום למקום בנוחות ובסטייל: לאסוף את זר פרחי הכלה, לסלון הכלות, לאתרי הצילום השונים ולבסוף, לחופה. רוב רכבי הלימוזינה לחתונה כוללים פינוקים מיוחדים שהופכים את הנסיעה לבילוי בפני עצמו. בין המאפיינים שאפשר למצוא ברכב, גם מיני בר, חלל מרווח, מערכת בידור משוכללת, מושבי עור ומתקנים נוספים. 

 

חברות המציעות השכרה של לימוזינות לחתונה כוללות בשירות גם נהג מקצועי שמלווה את הזוג לאורך כל היום. בהמשך לכך, אין צורך לחפש מקום חניה, לאתר כתובות, למלא דלק או לעסוק בכל עניין אחר הקשור בנסיעה. 

 

כך החבר הכי טוב של החתן או של הכלה לא ישמש בתפקיד הנהג ויכול ליהנות מהיום יחד עם בני הזוג.

 

לימוזינה לחתונה
לימוזינה לחתונה

חייגו עכשיו

053-7102611